Gdzie kupić bluzy z nadrukiem

Gdzie kupić bluzy z nadrukiem

Szukasz czegoś nowego do swojej garderoby? Dodatkowo pragniesz, by było to coś oryginalnego, a sam posiadasz nieco kreatywności? Idealnym wyborem mogą być w tym wypadku ubrania z własnym nadrukiem, które zyskują coraz to większą popularność w różnych sklepach Internetowych. Warto więc przyjrzeć się bliżej nadchodzącemu trendowi, który podbija powoli całą Polskę.

Wysoka jakość przede wszystkim

Pierwszym, a zarazem zapewne najważniejszym aspektem, jaki przychodzi nam na myśl kupując przykładowo kurtki z własnym nadrukiem jest jakość drukowanego elementu. Istnieje wiele technik oraz możliwości wykonania wspomnianego dodatku, jednak do najpopularniejszych należą:

  • Sublimacja – jest on wykorzystywana najczęściej w sytuacji, gdy kupowane kurtki z nadrukiem mają zawierać jakieś zdjęcie. Metoda ta polega na początkowym stworzeniu obrazka za pomocą specjalnych tuszy drukarskich na papierze sublimacyjnym. Następnie używa się prasy, dzięki której całość przenoszona jest na ubranie. Efektem jest wysoka trwałość nadruku, dzięki czemu kurtka taka będzie mogła służyć przez lata, zarazem zachowując idealny wygląd. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, iż przy wyborze wspomnianej techniki nie mamy dużego pola manewru w wykorzystaniu danego materiału. Nadruk sublimacyjny na koszulkach lub innym elemencie ubioru wymaga bowiem specjalnych tkanin, jakimi są na przykład te poliestrowe.
  • Sitodruk – metoda ta umożliwia uzyskanie odzieży o najwyższej jakości nadruku. Będzie on bowiem dorównywał trwałości logo uzyskanemu za pomocą sublimacji, a co więcej, zyskuje także wodoodporność. Sitodruk polega na przeciskaniu farb drukarskich przez odpowiednie sita od razu na ubranie, a następnie utwardzaniu ich pod wpływem wysokich temperatur. Wadą tej techniki jest jednak wysoka cena pojedynczego egzemplarza, stąd sprawdzi się ona w sytuacjach, gdy chcemy zamówić koszulki firmowe z logo w większych ilościach.
  • Technologia druku bezpośredniego DTG – technologia ta umożliwia naniesienie grafiki na ubranie poprzez drukarkę cyfrową. Stosowana w tym przypadku jest głównie bawełna, która pozwala na zwiększenia trwałości wykonanego nadruku. Podobnie jednak, jak sitodruk, opłacalna jest jedynie przy większych zamówieniach, gdyż koszt zastosowanych materiałów jest dość wysoki.

Jak widać, dobór techniki jest bardzo istotny podczas wyboru, gdzie chcemy dokonać zakupu odzieży. Bluzy z nadrukiem firmowym wymagają innych technik niżeli pojedyncze sztuki. Pozostaje jednak pytanie, jaki sklep wybrać?

Zobacz również:

Sklepy internetowe królują

Jeśli zdecydujemy się na zakup bluzy sportowej z nadrukiem, najczęściej spotkamy się ofertami przynajmniej kilkudziesięciu sklepów internetowych. Związane jest to z kwestiami praktycznymi, ponieważ zapewniają one najczęściej dostęp do wielu funkcji. Najważniejszą z nich jest generator nadruków, który umożliwia stworzenie własnych projektów przeznaczonych do druku. Posiada on zazwyczaj wiele opcji takich jak choćby:

  • wybór rodzaju odzieży, którą chcemy zaprojektować,
  • możliwość wybrania rozmiaru oraz koloru ubrania,
  • dodanie własnego tekstu, grafiki lub wybranie z puli dostępnych już wzorów.

Gdzie kupić bluzy z nadrukiemDzięki prostemu, a funkcjonalnemu interfejsowi niemal każdy jest w stanie stworzyć własną kreację, która wyróżniać się będzie w tłumie. Co więcej, od razu po zakończeniu procesu projektowania jesteśmy informowani o cenie, jaką wyniesie wykonanie produktu. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić, czy decyzja o podjęciu zakupu jest opłacalna, czy może jednak warto poszukać innego sklepu. Kreatory nadruków są w większości przypadków całkowicie darmowe, stąd szczególnie dla osób niedoświadczonych jest to świetna opcja, by sprawdzić swoje umiejętności. W przypadku zakupów hurtowych bardzo często możemy liczyć na zniżki wynoszące od kilku do kilkunastu procent. Proces produkcji w przypadku zamówień indywidualnych trwa zazwyczaj około tygodnia, natomiast dostawa to kwestia jedynie 48h, dzięki czemu błyskawicznie możemy cieszyć się z nowego, oryginalnego ubrania.

Czy warto więc wybrać ubrania z nadrukiem?

Odzież taka jest idealna dla osób posiadających własny, unikalny styl, którego wymagania często nie mogą zostać spełnione przez znane sieci odzieżowe. Ubrania z własnym nadrukiem dają bowiem multum możliwości zrealizowania swoich wizji dotyczących ich wyglądu, a najnowsze technologie ich wyrobu pozwalają na ich solidne wykonanie. Mit dotyczący słabej jakości tego typu produktów można więc niemal natychmiastowo obalić. W przypadku firm jednak odzież z nadrukiem to idealny sposób na ekspresję swojej marki oraz zapewnienie profesjonalnego stylu wśród pracowników. Wiele sklepów internetowych posiada często indywidualne oferty zależne od wielkości i rodzaju zamówienia, stąd istnieje szeroka możliwość negocjacji cen. Przy wyborze odpowiedniego miejsca zakupu warto pamiętać, by wybierać takie, które posiadają wiele pozytywnych opinii oraz szeroki wybór asortymentu. Pamiętając o tym, możemy być praktycznie pewni, iż nasz produkt będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów.