Sardynia hotele

Sardynia hotele

Sardynia hotele – Sardynia to miejsce, które potrafi skusić turystów z różnych zakątków świata. Znajdująca się niedaleko Włoch wyspa, z uwagi na turkusową, odznaczającą się kolorystykę wody, część jej wybrzeża nazywa się Szmaragdowym. Zdecydowanie najbardziej powszechne są tam malownicze brzegowe linie oraz plaże, które zachęcają nas nie tylko do wspaniałego leniuchowania, ale również do aktywnych form wypoczynku, za sprawą sportów wodnych.

Nie tylko windsurfing, ale także nurkowanie na Sardynii, cieszą się sporą popularnością. Chcąc wybrać się na urlop do tego miejsca, musimy zadbać o właściwy nocleg. Jedni będą zainteresowani apartamentami zlokalizowanymi przy plaży, zaś inni luksusowymi hotelami albo willami. Jeżeli tym, czego poszukujemy będzie hotel, to w poniższym artykule znajdziemy miejsca, które warto brać pod uwagę planując swój pobyt na Sardynii.

Hotele przyjazne dzieciom

Jeśli zamierzamy na wakacje pojechać z całą rodziną, to warte polecenia są na pewno sardyńskie familijne hotele, w których standardowo znajdują się bary, restauracje, prywatne parkingi, jak również posiadające klimatyzację apartamenty z basenami. Niezwykle powszechne miejsca to południe oraz południowy wschód wymienionej wyspy. Znaleźć tam można komfortowe hotele all-inclusive np. https://wakacjenasardynii.pl/hotele-5/, w których to przebywanie dostarcza wypoczynku oraz rozrywki. Czterogwiazdkowe hotele oferują nam takie udogodnienia, jak chociażby specjalne klubu juniora, boiska futbolowe, czy też korty tenisowe. Jeżeli wybierzemy się w podróż z pupilem, znajdziemy także miejsca przyjazne zwierzętom.

Na Sardynii znajdziemy również hotele pięciogwiazdkowe, które zlokalizowane są na południu wyspy oraz graniczą z jeziorem Stagno Noterri, gdzie podziwiać możemy flamingi. Z okien kurortów, można zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki. Do naszej dyspozycji, są: strefy wellness, korty tenisowe, zaś opiekę nad dziećmi może przejąć odpowiedni personel.

Pięciogwiazdkowe hotele, oferują też specjalne zabawy dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Osoby dorosłe mogą korzystać ze SPA – miejsca, gdzie odpoczywa nie tylko ciało, ale również umysł.

Na północnym wschodzie Sardynii, w miasteczku Baja Sardinia na Wybrzeżu Szmaragdowym, znajdziemy następne hotele https://wakacjenasardynii.pl/hotele-4/,  które posiadają w swojej ofercie propozycje takie, jak konne, kameralne wycieczki albo survivalowe rajdy quadami. To również doskonałe miejsca, jeżeli lubimy żeglować albo nurkować – do wynajęcia są motorowe łodzie, a nawet i jachty. Znajdziemy tam także pięciogwiazdkowy hotel, którego cechę rozpoznawczą stanowią jednopiętrowe, białe i do tego luksusowe wille, znajdujące się na północ od San Teodoro. Apartamenty niedaleko prywatnej plaży Lu Impostu, wycieczki w ramach naszego pobytu oraz opieka sprawowana nad dziećmi, to wyłącznie kilka spośród dostępnych atrakcji. Sporą atrakcję stanowią także flamingi, na które napotkać można w małej odległości od hotelu.

Hotele luksusowe 

Jeśli pragniemy naprawdę luksusowych wakacji, Sardynia może nam zaoferować co najmniej kilka godnych polecenia lokalizacji, które definiują zupełnie na nowo znaczenie przepychu. Pełna prywatność oraz oryginalne rozrywki gwarantowane. Wszystko to odbywa się pod opieką concierge osobistego, który będzie dbać o to, żeby każdy pobyt mógł się stać powodem do następnego pobytu na wyspie. W okolicach Porto Cervo, można znaleźć dwa bardzo wyrafinowane hotele. Oba zapewnią nam wysokie standardy oraz najwyższej klasy atrakcje. Do dyspozycji będziemy mieć apartamenty posiadające basen, usługi wellness czy też plaże prywatne. Możemy oddawać się tenisowi, golfowi czy też żeglarstwu. Nurkowanie oraz windsurfing również wchodzą jak najbardziej w grę. Dla bardzo wymagających turystów, oferowane są także dodatkowe usługi przy udziale lokalnych przedsiębiorstw, z którymi prowadzą współpracę hotele. Można za ich pośrednictwem wynajmować prywatne helikoptery, samoloty, jachty czy luksusowe samochody.

Sardynia hoteleWartym naszej uwagi miejscem, które potrafi skusić swoją oryginalnością, będzie morska latarnia Capo-Spartivento. Miejsce to oddalone jest zdecydowanie od zgiełku wszelkich miasteczek i oferuje nam zupełną prywatność. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla par, które zechcą spędzić ze sobą nieco romantycznych chwil, ale również dla tych osób, które poszukują doświadczeń bez żadnych kompromisów. Mamy bowiem opcję wynajęcia całości latarni, żeby na pewien czas móc stać się po prostu jej opiekunem.

Dla poszukujących czasu wyłącznie dla siebie, dobrą propozycją są hotele, które przyjmują wyłącznie osoby dorosłe i są w związku z tym idealnym miejscem dla nowożeńców. Kameralnie, bez nazbyt licznych grup turystów, takie hotele mogą zaoferować między innymi dostęp do plaży.

Jeżeli zamierzamy zwiedzać samodzielnie Sardynię i lubimy organizowanie sobie samodzielnie czasu, znakomitym rozwiązaniem może być skorzystanie z noclegu w trzygwiazdkowych https://wakacjenasardynii.pl/oferty-last-minute/ , przystępnych pod względem cenowym hotelach. Być może nie ma tam luksusów, ale za to pobyt nie obciąży zbytnio zasobów naszego portfela, a zaoszczędzone środki będziemy mogli przeznaczyć na dodatkowe wycieczki.

 

Nieruchomości Sardynia
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+48 517 417 659
www.sardynianieruchomosci.pl
Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.pl