Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH Czarny

Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH Czarny

Szukasz nowego telewizora? Zależy Ci na świetnej jakości obrazu oraz doskonałym dźwięku, które razem stworzą efekt najlepszego kina domowego? Jeśli tak, z pewnością ucieszysz się, ponieważ Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH Czarny został stworzony specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do dalszej lektury. 

 

 

Wszystko co musisz wiedzieć o telewizorze Samsung QE65Q800TATXXH https://vobis.pl/rtv/telewizory/samsung-qe65q800tatxxh

Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH CzarnyZanim przejdziemy do specyfikacji tego sprzętu, należy jasno zaznaczyć, że marka Samsung od lat wiedzie prym w dziedzinie produkcji oraz sprzedaży urządzeń elektronicznych. Kupując urządzenia Samsung, masz zatem pewność co do tego, że dany sprzęt będzie nie tylko doskonałej jakości, ale również będzie się świetnie prezentował. Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH Czarny to świetna opcja dla każdego, kto ceni sobie wysokie standardy. Model ten jest bowiem niemal niezawodny. Jeśli zatem masz już dość niewyraźnego obrazu oraz bladych kolorów, postaw właśnie na nowego Samsunga, a zobaczysz wyraźną różnicę w oglądaniu filmów oraz ulubionych seriali. Firma Samsung co roku zaskakuje swoich klientów coraz to nowszymi rozwiązaniami, które są na tyle innowacyjne oraz przyszłościowe, że konkurencyjne marki szybko łapią inspirację tworząc swoje następne produkty. Nic więc dziwnego, że tak było również w przypadku telewizora QE65Q800TATXXH. To wyjątkowe urządzenie jest obecnie jednym z najlepszych możliwych wyborów. Dlaczego? Otóż wszystko za sprawą połączenia wielu ciekawych rozwiązań, które razem robią prawdziwą rewolucję w produkcji telewizorów. Telewizor ten jest bowiem wyposażony w przeglądarkę internetową, która zapewnia dostęp do każdej, wybranej przez Ciebie strony. Dodatkowo, posiada on system operacyjny Tizen, który przez wielu jest uważany za najlepszą dostępną obecnie na rynku opcję. Samsung QE65Q800TATXXH Czarny ma funkcję Smart Tv, która pozwala między innymi na oglądanie filmów, seriali oraz programów telewizyjnych w dowolnym momencie poprzez platformy takie jak Netflix, HBO GO oraz wiele innych. To co jest szczególnie ważne to fakt, że wiele osób myli funkcję Smart TV z systemem operacyjnym. Jest to bardzo duży błąd, którego należy unikać. Dzięki wbudowanej funkcji nagrywania na USB, możesz zapisywać odcinki swoich ulubionych programów oraz odtwarzać je w dowolnej chwili, kiedy tylko masz na to ochotę. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy Twój program jest emitowany w godzinach, które Ci nie odpowiadają. Dodatkową informacją, która może okazać się niezwykle ważna jest to, że telewizor Samsung QE65Q800TATXXH Czarny ma opcję sterowania smartfonem. Jedyne co musisz zrobić, by móc z niej skorzystać, to połączenie się ze smartfonem za pomocą Bluetooth (który jest wbudowany w telewizor). Gdy to zrobisz, możesz dowolnie korzystać ze swojego smartfonu jak z pilota. 

 

Dlaczego warto jest kupić Samsung QE65Q800TATXXH? 

Tak jak wspomnieliśmy, jest to model stworzony z myślą o ludziach, którzy znają swoje potrzeby i dobrze wiedzą czego oczekują od sprzętu elektronicznego. Wiele przydatnych funkcji, które sprawiają, że obsługa telewizora staje się prosta, a przy okazji niezwykle intuicyjna, sprawia, że niemal każdy marzy o tym, by zdobyć nowy model Samsunga QE65Q800TATXXH. Dużym ułatwieniem, które sprawia, że ustawianie oraz kodowanie Telewizora staje się jeszcze prostsze jest w pełni przetłumaczona na język polski menu, które krok po kroku mówi Ci co masz robić. Telewizor posiada Procesor Quantum 8K, a co najważniejsze kinowy tryb obrazu, który przeniesie Cię w daleką podróż pełną przygód oraz ulubionych aktorów  

Pozostałe funkcje Telewizora Samsung QE65Q800TATXXH 

Jak widzisz, telewizor Samsung QE65Q800TATXXH Czarny to doskonałe urządzenie, które jest w stanie zapewnić Ci doznania o jakich jeszcze nie słyszałeś. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść tego modelu są bez wątpienia funkcje takie jak:
– Inteligentne skanowanie,
– SmartThings,
– Multi View,
– Galeria.
Oraz wiele innych. 

Dodatkowo nowy Samsung posiada aż cztery złącza HDMI oraz dwa wejścia USB. Oprócz podatkowych złącz w podstawowe wyposażenie modelu QE65Q800TATXXH wchodzą również CI czyli Common Interface oraz tak zwane Ethernet. Telewizor posiada oczywiście funkcję łączenia się z siecią Wi-Fi, a także Cyfrowe wyjście optyczne. Jeśli natomiast chodzi o możliwość podłączenia anteny, to znajdują się w nim wejścia na kabel telewizji naziemnej lub kablowej oraz aż dwa wejścia do anteny satelitarnej. 

Podsumowanie 

Opinie na temat modelu QE65Q800TATXXH są jednoznacznie pozytywne, a każdy, kto choć raz miał możliwość korzystania z tego innowacyjnego urządzenia, nie chce zamienić go na żadne inne Telewizory o podobnych funkcjach. Warto jest również dodać, że w tej cenie trudno będzie znaleźć równie dobry sprzęt o tak rozległych funkcjach, jeśli zatem jesteś zainteresowany zakupem nowego Telewizora, nie czekaj ani chwili dłużej i zamów Samsunga QE65Q800TATXXH już dziś.